Evanescence-Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evanescence-Turkey

Sitemize hoşgeLdiniz xD

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

BunLar zor gelecekse seni seviyorum deme...x)

4 posters
YazarMesaj
Yaramaz_Puding
♥.•°ღYeNi AmY FaNıღ°•.♥
Yaramaz_Puding

Kadın
İş/Hobiler : Müziq dinLemek...
Lakap : Sosyete'm xD

BunLar zor gelecekse seni seviyorum deme...x) Empty
MesajKonu: BunLar zor gelecekse seni seviyorum deme...x)   BunLar zor gelecekse seni seviyorum deme...x) Icon_minitimePaz Ocak 11, 2009 10:09 pm

Sakin kimseye ''Seni seviyorum''demeyin.
Lütfen!..
Kullanmayin artik bu sözü...
Baska bir sey deyin birbirinize onun yerine.
Duygulariniza daha denk düsen bir sey...
Benim aklima gelmiyor ama siz bulursunuz.
Ne de olsa sizin duygulariniz...
Hayir, içini dolduracaksaniz ''Seni seviyorum''un, bir diyecegim yok.
Ama umudum da yok.

''Seni seviyorum'' öyle ''Kendine iyi bak'' gibi bir söz degildir, laf olsun diye söylenen...
Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde hakkini vereceksiniz. Bir kere onu gerçekten seviyor olmaniz lazim.
Yani öyle dokununca geçiverecek arzularla falan karistirmayacaksiniz.
Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, o biri en az tuttugunuz takim kadar önemli olacak hayatinizda.

Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, bir saat eksik uyumayi göze alabileceksiniz onu daha çok görmek ugruna.

Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, elini tutmak da önemli olacak baska seyler kadar.

Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, ''Sevgilimsin'' de demis oldugunuzu bileceksiniz.

Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, onu özleyecek, düsünecek, merak edeceksiniz.

Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, onun gözü telefonda (evet, cep telefonu çiktigindan beri kulak degil gözler telefonda) aramanizi bekledigini unutmayacaksiniz.

Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, ona sürprizler yapmayi, ufak hediyeler almayi ihmal etmeyeceksiniz.

Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, ona siirler okuyacak hatta kabiliyetiniz varsa, yazacaksiniz da.

Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, sarkidaki gibi, ellerinizde çiçeklerle kapisinda bekleyeceksiniz.

Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, belki ömrünüzün sonuna kadar degil ama hiç olmazsa yarin, öbür gün de seveceginizden emin olacaksiniz.

Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, ayni zamanda ''Free takilalim'' da diyemeyeceginizi bileceksiniz.

Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, o asktan söz ederken siz ''Ben almayayim, alana da mani olmayayim'' demeyeceksiniz.

Nasil?
Çok mu zor?
Fazla mi zahmetli?
Insanin birini sevip sevmedigi tam da böyle belli oluyormu arkadaslar?.
Sevmeyince ''is'' gibi geliyor bütün bu saydiklarim.
O zaman ''Seni seviyorum'' demeyeceksiniz.
Bu kadar basit.
Bir gün farkinda olmadan bütün bunlari yapiyor oldugunuzu görünceye kadar.
Simdi ''Ne var bunda?
Keske herkes birbirine bolca 'Seni seviyorum' dese' diye düsünenler olacaktir.
Iyi.
O zaman birbirini gerçekten sevenler yeni bir söz bulsunlar söyleyecek.
''Seni seviyorum'' orta mali olsun.
Zaten oldu olacagi kadar...........
TuToLaMy
♥.•°ღAdMiNღ°•.♥
♥.•°ღAdMiNღ°•.♥
TuToLaMy

MesajKonu: Geri: BunLar zor gelecekse seni seviyorum deme...x)   BunLar zor gelecekse seni seviyorum deme...x) Icon_minitimeC.tesi Ocak 17, 2009 8:58 am

çoq kolay xD ben diemem bn bzm oquldn 7lern birini sewiorm oda bni arkadslıq olarak sewio bidee aşıq olma ihtimalii war xD yhaa ona snii sewiorm nsl diceem çaqlaa x/
http://evanescence-turkey.yetkinforum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: BunLar zor gelecekse seni seviyorum deme...x)   BunLar zor gelecekse seni seviyorum deme...x) Icon_minitimePtsi Ocak 19, 2009 11:36 am

ne yani ben kimseyi sevmio muyum x/ bu aşk ama yani sevgi ayrı bişe aşk ayrı bişe karıştırmayalım x/
|~meLike~|
♥.•°ღVip ÜyEღ°•.♥
♥.•°ღVip ÜyEღ°•.♥
|~meLike~|

MesajKonu: Geri: BunLar zor gelecekse seni seviyorum deme...x)   BunLar zor gelecekse seni seviyorum deme...x) Icon_minitimeSalı Ocak 20, 2009 11:59 am

tşkler
http://ahleytisdale.eniyiforum.org/index.htm
Yaramaz_Puding
♥.•°ღYeNi AmY FaNıღ°•.♥
Yaramaz_Puding

Kadın
İş/Hobiler : Müziq dinLemek...
Lakap : Sosyete'm xD

MesajKonu: Geri: BunLar zor gelecekse seni seviyorum deme...x)   BunLar zor gelecekse seni seviyorum deme...x) Icon_minitimePtsi Ocak 26, 2009 12:00 pm

aşk ilk zamnda vardır...Sonra da kendini sevgiye çevirir...Eğer sevgi yoksa o aşk değiLdir...x/
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: BunLar zor gelecekse seni seviyorum deme...x)   BunLar zor gelecekse seni seviyorum deme...x) Icon_minitimePtsi Ocak 26, 2009 7:33 pm

EET ÖYLE İLK AŞK SONRA YERİNİ SEVGİYE SONRADA YERİNİ SAYGIYA BIRAKIR =)
eßru
♥.•°ღYeNi AmY FaNıღ°•.♥
eßru

Kadın
Lakap : ebuş

MesajKonu: Geri: BunLar zor gelecekse seni seviyorum deme...x)   BunLar zor gelecekse seni seviyorum deme...x) Icon_minitimePerş. Şub. 05, 2009 4:21 pm

aMann ßunLar çeKilMezzz yhyaaaa yinede sağol jnm

BunLar zor gelecekse seni seviyorum deme...x)
1 sayfadaki 1 sayfası