Evanescence-Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evanescence-Turkey

Sitemize hoşgeLdiniz xD

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Düşünüyorum öyleyse VARIM, üşeniyorum öyleyse YARIN.!

2 posters
YazarMesaj
Yaramaz_Puding
♥.•°ღYeNi AmY FaNıღ°•.♥
Yaramaz_Puding

Kadın
İş/Hobiler : Müziq dinLemek...
Lakap : Sosyete'm xD

Düşünüyorum öyleyse VARIM, üşeniyorum öyleyse YARIN.! Empty
MesajKonu: Düşünüyorum öyleyse VARIM, üşeniyorum öyleyse YARIN.!   Düşünüyorum öyleyse VARIM, üşeniyorum öyleyse YARIN.! Icon_minitimePerş. Ocak 22, 2009 10:07 pm

Bazen sende üşeniyor musun???Ee...biraz arada sende üşeniyorsundur...Bende çok üşengecim....xD Bazen su içmek istediğim haLde sırf mutfağa gitmeye üşendiğim için içmiyorum....xD xD xD

Bi Yazı:

üşengeçlik bi felsefedir..
ama yaşam felsefesi değil, yaşamı sürdürme felsefesi belki..
olmasa da olur mu? ya da olmasa daha mı güzel olur birileri için bilmiyorum..

üşenmek baş kaldırmaktır, yapılması gereken şey orada beklerken, şimdi yapmıyorum işte demektir, itiraz etmektir.. itiraz etmek ise düşüncenin ürünüdür.. düşünmediğimiz şeye itiraz edemeyiz çünkü.. o halde, "düşünüyorum o halde varım" felsefesinden hareketle üşenmek var olduğunu ispatlamaktır aslında..üşeniyorum o halde varım Smile

üşenmek tüm tercihleri kapayıp,kafa dinlemektir..
o mu?,bu mu? demeden üşeniyorum,yapamam demektir.
ertelemek pahasına bile olsa,kaçmak pahasına bile olsa, antibiyotik tedavisini görür.

üşengeçler olarak en muzdarip olduğumuz konudur;aç kalmak..
hiç bi üşengeç açlığını hissettiği anda hemen yemek yemez,bekler bekler bekler artık açlıktan midesinin kasılması dayanılamayacak hale geldiğinde gider yer..

Üşengeçlik, üzerine hayatı kurabilceğimiz bir öğretidir..
O kadar derindir ki üşengeçlik felsefesi, onu anlayamayanlar üşengeçlere garip gözlerle bakarlar.

Yataktan kalkmaya üşendiğimiz dakikalar, uykudan en çok zevk aldığımız dakikalardır..

Yemeğe çağıran annemizi erteleyip, bilgisayar başından kalkmaya üşendiğimiz son bir kaç dakika bilgisayar başındaki altın zamanlarımızdır...

Çalan kapıyı açmak için üzerimize geçirmemiz gereken tişörtü giymemek için direndiğimiz anlar, en güzel çıplak anlarımızdır...

İşte üşengeçler bu kutsal anların değerini bilirler, o anları hayatlarında ne kadar çok yaşarlarsa o kadar mutlu olacaklarını bilirler,
üşengeçler haklı olduklarını biliriler ama anlatmaya üşenirler.
Üşengeçsem Haklıyım.. Smile))

Eğer sende Üşengeçsen geL kardeşim tabi üşengeçliği bırakıp "bende katıLmak istiyorum "dersen....xD xD xD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Düşünüyorum öyleyse VARIM, üşeniyorum öyleyse YARIN.!   Düşünüyorum öyleyse VARIM, üşeniyorum öyleyse YARIN.! Icon_minitimeCuma Ocak 23, 2009 8:02 pm

bende katıLmak istiyorum kopyaladım ne güzl xD
Yaramaz_Puding
♥.•°ღYeNi AmY FaNıღ°•.♥
Yaramaz_Puding

Kadın
İş/Hobiler : Müziq dinLemek...
Lakap : Sosyete'm xD

MesajKonu: Geri: Düşünüyorum öyleyse VARIM, üşeniyorum öyleyse YARIN.!   Düşünüyorum öyleyse VARIM, üşeniyorum öyleyse YARIN.! Icon_minitimeCuma Ocak 23, 2009 9:18 pm

xD xD Üşengeç, üşengeç kısss....xD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Düşünüyorum öyleyse VARIM, üşeniyorum öyleyse YARIN.!   Düşünüyorum öyleyse VARIM, üşeniyorum öyleyse YARIN.! Icon_minitimePtsi Ocak 26, 2009 7:38 pm

eet öleymm xD
eßru
♥.•°ღYeNi AmY FaNıღ°•.♥
eßru

Kadın
Lakap : ebuş

MesajKonu: Geri: Düşünüyorum öyleyse VARIM, üşeniyorum öyleyse YARIN.!   Düşünüyorum öyleyse VARIM, üşeniyorum öyleyse YARIN.! Icon_minitimePerş. Şub. 05, 2009 4:43 pm

yhaa taM bh3nlik taMmM üŞenqeciMm bh3nde varmm burda kısLar Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Düşünüyorum öyleyse VARIM, üşeniyorum öyleyse YARIN.!   Düşünüyorum öyleyse VARIM, üşeniyorum öyleyse YARIN.! Icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 7:45 pm

oleii 3 kişiiz =)

Düşünüyorum öyleyse VARIM, üşeniyorum öyleyse YARIN.!
1 sayfadaki 1 sayfası